Додаткова інформація
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Бренд | GIYO |
| Модель | GP-04A |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Максимальний тиск | 80psi |
| Тип насоса | міні |
| Наявність манометру | без монометру |
439,12 ₴
10 в наявності
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Бренд | GIYO |
| Модель | GP-04A |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Максимальний тиск | 80psi |
| Тип насоса | міні |
| Наявність манометру | без монометру |