Додаткова інформація
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | JIABAO |
| Модель | JB-8737 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Довжина виноса | довжина – 36 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |

