Додаткова інформація
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | HongFu |
| Модель | YL-001/HF610L |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Варіант | флет |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Підйом керма | підйом – 0 мм |
215,60 ₴
10 в наявності
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | HongFu |
| Модель | YL-001/HF610L |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Варіант | флет |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Підйом керма | підйом – 0 мм |