Додаткова інформація
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | HongFu |
| Модель | YL-002 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Варіант | флет |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Підйом керма | підйом – 0 мм |
270,60 ₴
10 в наявності
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | HongFu |
| Модель | YL-002 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Варіант | флет |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Підйом керма | підйом – 0 мм |