Додаткова інформація
| Діаметр колеса | 27.5 ", 27.5 " |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Колір | чорний |
| Бренд | FSD |
| Модель | LJ-536M |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Хід | travel- 100 мм |

