Додаткова інформація
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Модель | HB-FB11 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Варіант | флет |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Підйом керма | підйом – 0 мм |
356,40 ₴
10 в наявності
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Модель | HB-FB11 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Варіант | флет |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Підйом керма | підйом – 0 мм |