Додаткова інформація
| Матеріал виготовлення | сталь |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | HongFu |
| Модель | YL-004 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Варіант | райзер |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Підйом керма | підйом – 20-30 мм |
132,00 ₴
10 в наявності
| Матеріал виготовлення | сталь |
|---|---|
| Колір | чорний |
| Бренд | HongFu |
| Модель | YL-004 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Варіант | райзер |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Підйом керма | підйом – 20-30 мм |